Kontakt Erhvervsforum Roskilde

Erhvervsforum Roskilde har sekretariat på Stændertorvet 2, 2. sal – indgang i porten.

Erhvervsforum Roskilde
Stændertorvet 2, 2. sal
4000 Roskilde

Telefon: 7020 7680

E-mail: info@erhvervsforum.biz

CVR: 25 85 25 08


Hos sekretariatet kan du komme i kontakt med:

Mette Ehlers Mikkelsen

Mette Ehlers Mikkelsen
Direktør
mette@erhvervsforum.biz
Dan Hacke
Dan Hacke
Erhvervskonsulent
dan@erhvervsforum.biz
Allan Lyhne
Allan Lyhne
Erhvervsrådgiver
allan@erhvervsforum.biz

Karina Hoffmann
Karina Hoffmann
Iværksætterkonsulent
karina@erhvervsforum.biz
Christine Dehn
Christine Dehn
Sekretariatetsleder
christine@erhvervsforum.biz
Erik Hansen
Erik Hansen
Konsulent – medlemshvervning
Tlf. 40454090

Tina Testrup
Tina Testrup
Bogholder
bogholderi@erhvervsforum.biz



Hos Visit Roskilde (tlf.: 46 31 65 65) kan du desuden træffe:

Give Your Title
Lara
Lara Klingbeil
Turistchef
lara@visitroskilde.dk
Gitte Nielsen
Gitte Nielsen
Kommunikationsansvarlig og projektleder
gitte@visitroskilde.dk
Louise Faber
Louise Faber
Turismekoordinator
louise@visitroskilde.dk


Mikkel Berggren
Mikkel Berggren
Studentermedhjælper
mikkel@visitroskilde.dk


Bestyrelsesformanden kan du komme i kontakt med:
Kasper Bæk
Kasper Bæk
Bestyrelsesformand
formand@erhvervsforum.biz