Kontakt erhvervsFORUM Roskilde

erhvervsFORUM Roskilde har sekretariat på Stændertorvet 2, 2. sal – indgang i porten.

erhvervsFORUM Roskilde
Stændertorvet 2, 2. sal
4000 Roskilde

Telefon: 7020 7680

E-mail: info@erhvervsforum.biz

CVR: 25 85 25 08


Hos sekretariatet kan du komme i kontakt med:

Marie-Louise Munter Bestyrelsesformand og fungerende leder munter@erhvervsforum.biz
Dan Hacke Erhvervskonsulent dan@erhvervsforum.biz
Tine Klitgaard Projektleder tine@erhvervsforum.biz
Mette Holmgren Vicedirektør i VisitRoskilde mette@visitroskilde.dk
Louise Faber Projektleder louise@visitroskilde.dk
Gitte Nielsen Kommunikationsmedarbejder gitte@visitroskilde.dk
Erik Hansen Konsulent –  medlemshvervning Tlf. 40454090
Ole Christensen Bogholder bogholderi@erhvervsforum.biz

På Roskilde Turistbureau (tlf.: 46 31 65 65) kan du desuden træffe:

Gitte Nielsen Turistkonsulent gitte@visitroskilde.dk
Jette Funch Turistkonsulent jette@visitroskilde.dk