Kontakt Erhvervsforum Roskilde

Erhvervsforum Roskilde har sekretariat på Stændertorvet 2, 2. sal – indgang i porten.

Erhvervsforum Roskilde
Stændertorvet 2, 2. sal
4000 Roskilde

Telefon: 7020 7680

E-mail: info@erhvervsforum.biz

CVR: 25 85 25 08


Hos sekretariatet kan du komme i kontakt med:

Mette Ehlers Mikkelsen

Mette Ehlers Mikkelsen
Direktør
mette@erhvervsforum.biz
Dan Hacke
Dan Hacke
Erhvervskonsulent
dan@erhvervsforum.biz
Allan Lyhne
Allan Lyhne
Erhvervsrådgiver
allan@erhvervsforum.biz

Karina Hoffmann
Karina Hoffmann
Iværksætterkonsulent
karina@erhvervsforum.biz
Tine Klitgaard
Tine Klitgaard
Projektleder
tine@erhvervsforum.biz
Louise Faber
Louise Faber
Projektleder
louise@visitroskilde.dk

Gitte Nielsen
Gitte Nielsen
Kommunikationsmedarbejder
gitte@visitroskilde.dk
Erik Hansen
Erik Hansen
Konsulent – medlemshvervning
Tlf. 40454090
Ole Christensen
Ole Christensen
Bogholder
bogholderi@erhvervsforum.biz


På Roskilde Turistbureau (tlf.: 46 31 65 65) kan du desuden træffe:

Gitte Nielsen
Gitte Nielsen
Turistkonsulent
gitte@visitroskilde.dk
Jette Funch
Jette Funch
Turistkonsulent
jette@visitroskilde.dk
Mikkel Berggren
Mikkel Berggren
Studentermedhjælper
mikkel@visitroskilde.dk


Bestyrelsesformanden kan du komme i kontakt med:
Kasper Bæk
Kasper Bæk
Bestyrelsesformand
formand@erhvervsforum.dk